• Over Flanor

    Flanor is een onafhankelijke literaire studentenvereniging uit Groningen met ongeveer 110 leden, afkomstig uit vrijwel alle studierichtingen. Flanor organiseert het hele jaar schrijversavonden en lezingen. Deze avonden zijn voor iedereen toegankelijk. Daarnaast heeft Flanor verschillende leesgroepen, waar literatuur en gezelligheid elkaar ontmoeten. Kom gerust eens langs, iedereen is van harte welkom!
  • Fotoarchief

  • Contact

    Literair Dispuut Flanor
    Munnekeholm 10
    9711JA Groningen
    KVK-Nummer: 40025730
    bestuur@flanor.nl
    internet@flanor.nl
  • Agenda

    • Geen openbare evenementen
  • Sponsoren

  • Login

  • Woodcut_Bowling_16th_century

    Activiteiten

    Flanor organiseert lezingen en schrijversavonden die voor iedereen toegankelijk zijn. Voor de leden zijn er ook nog borrels, toneelstukken, schrijf- en dicht-wedstrijden, ledenweekenden en al wat de activiteitencommissie nog meer bedenkt.

    Agenda

    Geen Evenementen

    Archief

    2017

     di 13 Jun (20:30 - 22:30)
    Uitsmijter: Ronald Giphart

     di 6 Jun (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 2 Mei (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 4 Apr (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 21 Mrt (20:30 - 22:30)
    Lezing Floortje Zwigtman

     di 14 Mrt (20:00 - 22:00)
    Apenkooi!

     di 7 Mrt (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 21 Feb (20:00 - 22:00)
    Lezing Lieke Marsman

     ma 13 Feb (20:30 - 22:30)
    LeePrA

     di 7 Feb (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 3 Jan (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

    2016

     ma 12 Dec (20:30 - 22:30)
    Lezing Karin Amatmoekrim

     di 6 Dec (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 15 Nov (20:00 - 21:45)
    Lezing: Ype Driessen

     di 1 Nov (21:00 - 23:00)
    Eerste-van-de-maand Borrel

     di 1 Nov (21:00)
    Eerste van de Maand-borrel

     di 18 Okt (20:30)
    Lezing: Hadjar Benmiloud

     vr 7 Okt (00:00)
    Schierweekend

     di 4 Okt (21:00)
    Eerste van de Maand-borrel

     di 13 Sep (20:30)
    LeePrA

     di 6 Sep (21:00)
    Eerste van de Maand-borrel

     do 18 Aug (17:00 - 19:00)
    Uitsmijter: Özcan Akyol

     vr 6 Mei (00:00)
    Lenteweekend

     ma 4 Apr (20:30)
    Lezing: Ghayath Almadhoun

     ma 14 Mrt (19:30 - 22:00)
    Lezing: P.F. Thomése

     di 8 Mrt (20:00)
    Apenkooien ft. Nuts

     di 1 Mrt (21:00)
    Borrel

     za 27 Feb (15:00 - 23:30)
    Zesde Lustrum L.D. Flanor

     di 2 Feb (20:30 - 22:30)
    Accieviteit: The End of the Tour

     ma 1 Feb (20:30)
    Lezing: Maud Vanhauwaert

     ma 18 Jan (20:30)
    Halfjaars ALV

     di 12 Jan (21:00)
    Nieuwjaarsborrel

     di 5 Jan (20:30 - 22:30)
    Lezing: Philip Huff

    2015

     vr 11 Dec (16:30 - 18:00)
    Lezing: Elly de Waard

     di 24 Nov (20:30)
    Herfstgasten

     di 17 Nov (20:30 - 22:30)
    Lezing: Tjitske Jansen

     di 10 Nov (17:45)
    Running Dinner

     wo 28 Okt (20:30 - 22:00)
    Voorbeschouwing Van der Leeuwlezing

     di 20 Okt (20:00 - 22:00)
    Lezing Nina Polak

     ma 12 Okt (21:00 - 23:00)
    NUTS & Flanor Game Night

     di 6 Okt (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     di 15 Sep (20:30)
    Lezing Mies van Hout

     di 8 Sep (20:30)
    LeePrA 2015

     di 1 Sep (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     za 29 Aug (20:00)
    Algemene Ledenvergadering

     do 13 Aug (19:30 - 20:30)
    KEI 2015: Spinvis!

     di 11 Aug (22:00)
    KEI 2015: Dinsdagborrel

     di 11 Aug (13:00 - 17:00)
    KEI 2015: Kei to your Future

     ma 10 Aug (21:00)
    KEI 2015: Maandagborrel

     ma 10 Aug (10:00 - 17:00)
    KEI 2015: Informatiemarkt

     di 4 Aug (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     di 7 Jul (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     di 2 Jun (20:00)
    Eleanor Catton bij Flanor

     do 28 Mei (20:00)
    Pubquiz met het GSp

     do 7 Mei (21:00)
    Spelletjesavond met SV NUTS

     vr 17 Apr ()
    Lenteweekend 2015

     di 3 Mrt (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     di 17 Feb (20:00 - 22:00)
    Acciviteit: Gymmen met Flanor

     do 12 Feb (20:00)
    Kiezel 2015: Open Podium

     di 10 Feb (21:00)
    Kiezel 2015: Borrel

     di 27 Jan (21:00)
    Acciviteit: Spelletjesborrel

     do 22 Jan (20:30)
    Lezing Frits van Oostrom

     di 13 Jan (20:00)
    Halfjaarlijkse ALV

     di 6 Jan (21:00)
    Nieuwjaarsborrel

    2014

     wo 17 Dec (19:00)
    Acciviteit: Kerstdiner

     di 16 Dec (20:00)
    Lezing Joost de Vries

     di 2 Dec (20:30)
    Sinterklaasborrel

     di 25 Nov (20:30)
    Herfstgasten

     di 18 Nov (20:00)
    Lezing Astrid Lampe

     di 11 Nov (20:15)
    Toneel: De Laatkomer

     di 4 Nov (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     di 21 Okt (20:00)
    Fieke Gosselaar bij Flanor

     di 14 Okt (18:30)
    Running Dinner

     di 7 Okt (21:00)
    Eerste-van-de-maand-borrel

     vr 3 Okt ()
    Schierweekend!

     di 23 Sep (20:30)
    Leesgroepenpresentatieavond

     za 30 Aug (19:30)
    Algemene ledenvergadering

     za 16 Aug ()
    Flanor wandelt!

     do 14 Aug (21:00)
    KEI-borrel donderdag

     wo 13 Aug (21:00)
    KEI-week: Pubquiz

     di 12 Aug (21:00)
    KEI-borrel dinsdag

     ma 11 Aug (21:00)
    KEI-borrel maandag

     ma 11 Aug (10:00 - 17:00)
    KEI-informatiemarkt

    Lang geleden, voor de technologie het administreren overnam, zijn de volgende mensen bij ons op bezoek geweest:

    A

    Kader Abdolah 11-1999
    Martin van Amerongen 10-1998

    B

    F.L. Bastet 12-1987
    Abdelkader Benali 12-1998
    Jana Beranová 11-1991
    Jana Beranová 2-1997
    Marjan Berk 10-1990
    J. Bernlef 5-1992
    J. Bernlef 10-1996
    Wim de Bie 10-1987
    Maarten Biesheuvel 5-1988
    Marion Bloem 11-1989
    Carla Bogaards 1-1995
    Carla Bogaards 5-1999
    Hans Boland 1-1992
    Hafid Bouazza 8-2010
    Fleur Bourgonje 10-1990
    Willem Brakman 10-1991
    Désanne van Brederode 2-1997
    Martin Bril 1-2000
    Boudewijn Büch 4-1986
    Mies Bouhuys 11-1987

    C

    Remco Campert 3-1995
    Remco Campert 3-2002
    Herman de Coninck 3-1993
    Paulien Cornelisse 8-2009

    D

    Ellen Deckwitz 11-2012
    Tom van Deel 2-1991
    Mathijs Deen 3-1998
    Dirk Dijkstra 4-1990
    Johnny van Doorn 10-1989
    Renate Dorrestein 5-1991
    Renate Dorrestein 9-2008

    E

    Rob van Erkelens 9-1994
    Gert-Jan van Exel 2-1999

    F

    Herman Franke1-1999
    Jean-Paul Franssens 2-1996

    G

    Jef Geeraerts 11-1991
    Ronald Giphart 10-1993
    Ronald Giphart 9-1994
    Ronald Giphart 8-1995
    Ronald Giphart 5-2001
    Ronald Giphart 6-2008
    Ruben van Gogh 4-1990
    Ruben van Gogh 8-1993
    Ruben van Gogh 8-1994
    Ruben van Gogh 3-1997
    Ruben van Gogh 2-2000
    Hermine de Graaf 10-1988
    Renske de Greef 8-2009

    H

    Evert Hartman 10-1989
    Wim Hazeu 11-1990
    Heere Heeresma 2-1996
    Heere Heeresma 3-1998
    A.F.Th. van der Heijden 4-1990
    A.F.Th. van der Heijden 5-1994
    Bas Heijne 10-2003
    Youp van ’t Hek 3-1989
    Youp van ’t Hek 9-1993
    Kristien Hemmerechts 8-1999
    Judith Herzberg 1-1990
    Arnold Heumakers 5-1990
    Frank den Hollander 5-1994
    Philip Huff 8-2012

    I

    Mozes Isegawa2-1999

    J

    Suzanna Jansen 3-2012
    C.O. Jellema 4-1987
    Oek de Jong 3-1996

    K

    Mensje van Keulen 11-1995
    Yvonne Keuls 6-1995
    Herman Koch 9-1996
    Herman Koch 1-2006
    Herman Koch 9-2009
    Gerrit Komrij 1-2001
    Gerrit Komrij 11-2002
    Gerard Koolschijn 11-1990
    Kees van Kooten 4-1993
    Rutger Kopland 11-1991
    Rutger Kopland 10-1997
    Rutger Kopland 11-2011
    Eric de Kuyper 12-1992

    L

    Hubert Lampo 4-1988
    Hermine Landvreugd 3-1994
    Thé Lau 5-1996
    Ted van Lieshout 10-2012
    Tessa de Loo 3-1987
    Tessa de Loo 9-1998
    Arjen Lubach 11-2011

    M

    Nop Maas 3-2013
    Geert Mak 3-2001
    Marita Mathijsen 4-2013
    Nicolaas Matsier 6-1997
    Doeschka Meijsing 11-1987
    Geerten Meijsing 3-1994
    Willem Melchior4-2000
    K. Michel 10-1997
    Margriet de Moor 2-1991
    Marcel Möring 11-1992
    Marcel Möring 4-1994
    Marcel Möring 9-2007
    Jan Mulder 3-1989
    Charlotte Mutsaers 10-2010

    N

    Harm Hendrik ten Napel 5-2013
    Bert Natter 11-2008
    Bert Natter 2-2012
    Joost Niemöller 11-1994
    Cees Nooteboom 5-1987
    Nelleke Noordervliet 6-1992
    Nelleke Noordervliet 10-1995
    Jack Nouws5-2001
    Aad Nuis 5-1989

    O

    Annie van den Oever 5-1990
    Ellen Ombre10-2000
    Tonnus Oosterhoff 02-2013
    Frits van Oostrom 12-1996
    Willem Jan Otten 10-1997
    Nida Oudejans2-1999

    P

    Drs. P 2-1990
    Connie Palmen 4-1993
    Rascha Peper5-1998
    Ilja Pfeijffer 9-2004
    Johan Polak 5-1988

    Q R

    Anil Ramdas 6-1996
    Jean Pierre Rawie 12-1988
    Jean Pierre Rawie 11-1993
    Willem de Ridder 10-1992
    Lydia Rood 5-1994
    Thomas Rosenboom 9-1995
    Thomas Rosenboom 5-2000
    Thomas Rosenboom 11-2003
    Thomas Rosenboom 4-2011
    Thomas Rosenboom 10-2013
    Maarten van Rossem 6-2013
    Helga Ruebsamen 3-1991

    S

    Nico Scheepmaker 11-1986
    K. Schippers 1-1991
    Jaap Scholten2-1998
    Jan Siebelink 11-1988
    Jan Siebelink 9-2000
    Jan Siebelink 5-2005
    Peter Smit 11-1994
    Wilbert Smulders 3-2013
    Spinvis 5-2012
    F. Springer 4-1991
    Barbara Stok 3-1999
    Barbara Stok 4-2009

    T

    Meidert Talma11-1999
    Jan Terlouw 1-2011
    Ger Thijs 1-1993
    Rosa Timmer 1-2010
    P.F. Thomése 5-1992
    Jos Tolboom 4-1990
    Jos Tolboom 8-1992
    Jos Tolboom8-1993
    Jos Tolboom 8-1994
    Onno-Sven Tromp12-2000

    U

    Manon Uphoff 4-1997

    V

    Simon Vinkenoog 8-1987
    Simon Vinkenoog 8-1994
    Simon Vinkenoog 2-2009
    Carolijn Visser 11-1992
    Robert Vuijsje 6-2009

    W

    Dirk van Weelden 4-1994
    Lévi Weemoedt 9-1993
    Christiaan Weijts 4-2012
    Menno Wigman1-2001
    Nachoum Wijnberg 3-1999
    Willem Wilmink 11-1989
    Leon de Winter 12-1990
    Driek van Wissen 3-1992
    Driek van Wissen 11-1996
    Driek van Wissen 12-2008
    Henk van Woerden 3-2000
    Maartje Wortel 8-2013

    X Y Z

    Michael Zeeman 1-1996
    Koos van Zomeren 1-1989
    Koos van Zomeren 4-1994
    Joost Zwagerman 2-1991
    Joost Zwagerman 2-1993
    Joost Zwagerman 11-1994
    Joost Zwagerman 8-1997
    Joost Zwagerman 10-1999
    Joost Zwagerman 7-2011
    Gerrit-Jan Zwier 11-1998
    Gerrit-Jan Zwier 4-2001